VEŠKERÉ RECENZE

 1. Tomáš

  Žádné informace o autech, utrhané štítky od výměny olejů, po ujetí cca150 km. Absolutně bez oleje !! Amatérismus a samé výmysly. Jsem hlupák, že jsem naletěl, již nikdy více!

  DAVO CAR s.r.o.

 2. Veronoka Tomanová

  Vytrvalost prodejce a jeho odbornost mě dostaly a koupila jsem, spokojenost

  Harmony Czech

 3. JJ

  Rozhodně nedoporučuji. Auto při výkupu prakticky nezkontrolují. Jen zběžná kontrola. Absolutně je stav auta nezajímá. Jediný zájem je, aby na autě co nejvíc vydělali. Chudák ten kdo u nich koupí auto, je to sázka do loterie. Dost pochybuji, že někdo u nich uplatní někdy nějakou záruku.

  Mama Car

 4. Josef Pádlo

  Přístup, rychlost super, děkuji a doporučuji

  Harmony Czech

 5. Sabina

  Jezdím do Harmony Czech se svým soukromým autem do servisu už leta. Vždy max spokojenost, ochotně vysvětlí co se bude servisovat, proč a za kolik. Po mé maximální spokojenosti jsem do Harmony přivedla i naši firemní flotilu aut, a šéf je velmi spokojený.

  Harmony Czech

 6. Lucie

  Zaujalo mě auto v Mototechně, Superb rv. 2021 takže v podstatě nové auto s nájezdem necelých 40tis km. Na dodatečné dotazy mailem nereagují pouze volají. Zaslání nezávislého Cebia reportu, které nabízí na svých stránkách nefunguje a nebylo nabídnuto ani na vyžádání po telefonu. Bylo mi sděleno, že vůz je z Německa a vyžádala jsem si VIN k prověření. Po prověření bylo prvním překvapením ,že vůz je z Polska a navíc havarovaný a to asi ne málo, protože to byl přední a zadní nárazník, pravé dveře a střecha. Nejednalo se navíc jen o karoserii , ale i konstrukci. Jiná operátorka mi volala zpět, absolutní zmatek , že mi volá skrz Audi Q2, které jsem nikdy nepoptávala. Chybně sdělené ifno o původu vozu svedla na chybu kolegyně za kterou se omlouvá, na informaci o tom, že se jedná o havarovaný vůz i když by neměl být absolutně nereagovala a směle nabízela dál. Co hodnotím pozitivně jsou perfektně proškolené operátorky, ale auto bych si od nich nikdy nekoupila.

  Mototechna

 7. Milan Maceček

  Čerstvá zkušenost s auto ESA Olomouc. Pokus o odprodej vozu Ford Fokus 1,6 Ecoboost.
  Ozvali se ihned po zveřejnění mého inzerátu na Bazoši. Nejdříve SMS, prý mají zájem o mé auto, zvou mě na návštěvu, kde slibují férové jednání, mnou poptávaná cena je prý skvělá (opravdu byla, nechtěl jsem auto draze) a oni ji budou respektovat. Dokonce poslali kupon na benzín, který proplatí, když prodám. Jelikož jsem si načetl praktiky autobazarů (včetně ESy), na nabídku jsem nereflektoval. O dva dny později volala nějaká slečna z centrály, která mě znovu přemlouvala, abych dojel, že na mě bude čekat jejich pracovník a vše zařídí. Popsal jsem jí recenze na jejich bazar. Argumentovala, ža mají vážný zájem. Prý dvě hodiny času a odcházím, vše vyřízeno, auto odprodáno. Při jejím druhém volání jsme se nakonec domluvili. Skočil jsem do auta a jel do Olomouce 65 km na předání vozidla. Čekal jsem obvyklé vytáčky typu neobjevené závady, opotřebení apod. Počítal jsem dokonce i s tím, že z ceny slevím, abych prodal. Situace na místě však byla ještě více k nasr…. . Mladík na místě to hned na počátku na mě zkusil s tím, že k jejich překvapení má auto s rokem výroby 2011 motor o objemu 1,6 a ne 1,5 (který začali vyrábět až v roce 2014, což on – “odborník” asi nevěděl). Prý je to nové nařízení, motory jsou poruchové atd.. Když jsem mu řekl, že slečna v centrále má všechny údaje už od pátku, tak řekl, že prý je to čerstvé nařízení (v neděli?!). Jasný pokus o rozhození zákazníka a pak nastřelení nové nízké ceny. Řekl jsem mu pár něpěkných slov, co si o jejich jednání myslím a bez dalšího jsem mazal domů. Resumé?
  – buď ta slepice v centrále zanedbala čtenářskou gramotnost (což si nemyslím),
  – nebo mladíci ve výkupu soutěží v tom, kdo natáhne zákazníky o více peněz a kdo jim zbaští větší blbost,
  – každopádně manažeři autobazaru by se nad sebou a nad svými zaměstnanci měli zamyslet. Je jasné, že bazary vydělávají na rozdílech výkupní a prodejní ceny vozů a z toho musí platit dost velkou agendu a platy těch svých poskoků na centrále a na bazarech, ale i podnikání tohoto typu se dá dělat férově bez podrazů na zákaznících.
  Takže varuji ostatní. Auto ESA???? Za mě již nikdy!

  Auto ESA

 8. Pepa

  Na Jarově jsem kupoval za posledních 20let,celkem 3 auta,Oktávu a dvě Mondea,auta jakž takz v pořádku,až u poslední,kdy dost prasacky lakovaný nárazník,že slupka laku po pár umytí se utrhla,takže vykoukly všecky odreniny….Pak další hodnocení: servis drahý,jednání zaměstnancu jak kdy jak kdo,spíš prumer,na mejly neodpovídají ,před lety řešení problému s krycím dopisem problém,nedávno s převzetím dokladu také,venkovní plac precpany auty v prubehu let pokles solidnosti,profesionality,byly časy že prodejcu tam bylo až 5-6lidi,brzy se vám někdo věnoval,dnes jeden a sotva stiha…Některá auta co stojí pod střechou zanedbaná,a špinavá,u jednoho vozu -oktávka 2 ,komplet odřené,zničené ráfky,totálně oholený volant,ve předu zimaky,v zadu obyčejný letnaky,duvod?Že by takovou prasarnu udělal majitel?Hodně zvláštní….Co si máme o tom myslet?Občas mám z takových aut dojem že po slevě z ceny,se prostě všecko musí sundat,a dáme tam to nejhorší,zmizí zapalovače,rádia,dobre znackove pneu,nebo pěkně elektrony….Hnusné praktiky,z ,,90″let nehodné současné doby,sprostarna vážení,hnus!

  Auto Jarov

 9. KC

  Zkušenost 5/2023: Na základě mého detailního inzerátu na prodej vozu mi volala paní z MamaCar s tím, že o mé auto mají veliký zájem… no trochu jsem nedůvěřoval a tedy se ujišťoval, zda mnou požadovaná cena 440tis je pro ně vyhovující (abych tam kdyžtak nejezdil zbytečně), tak mi odpověděla, že to probírala s technikem a že to je vcelku adekvátní částka a cenově bysme se s odkupem pohybovali reálně někde mezi 400 a těch 440tis. Dobře, tedy jsem tam přijel, přišel technik, auto začal prohlížet a vyplňovat formulář…, překvapivě auto ale ani neprojel, ani nezvedl, aby viděl podvozek, dokonce ho ani nenastartoval! (to mi nepřijde jako profesionální přístup, což?) No žádný problém nenašel, vůbec žádná komplikace, dokonce pochválil i umytý motor, že to se téměř nevidí…, popisek auta přesně odpovídal skutečnosti, vše bylo zcela v pořádku, pak odešel vymyslet cenu… no a když se vrátil, tak to přišlo – řekl cenovkou o cca 200tis nižší oproti té předdomluvené s paní na telefonu! Tj. cca polovinu toho, co bylo předdomluveno a s čím jsem tam jel.

  Na mě to působí jako velmi nefér přístup a jednání, jako snaha zákazníka nalákat, aby přijel a snad se chytil… Když jsem se nad takovým klamavým jednáním rozčílil a eskaloval tento přístup na ředitele, tak ten se vymlouval, že se asi paní “telefonistka” spletla a nejspíš mluvila o jiném autě…, přitom jsem si s ní volal nejméně 3x a vždy znala nejen mé jméno, (logicky) i telefon a dokonce i přesně model auta, o které se jedná. No prostě hodil to vše na ní a udělal z ní zcela neschopnou a nekompetentní lemru a říkal, že tu teď není, že se jí zeptat nemůžeme.

  Pokud by se mě někdo ptal na doporučení tohoto autobazaru, tak bych odpověděl, že ROZHODNĚ NE, že by to byla totální ztráta času a energie 🙁

  Mama Car

 10. Denis

  Skvělé jednání. Proběhla i dohoda o ceně! Velmi příjemný prodejce, lidskost, profesionalita, ochota odpovídat, vysvětlit každý detail. Takže za mně super.

  AAA AUTO

 11. Radek

  Auto Esa pobočka BRNO. NIKDO neřekl, že záloha za převoz auta z pobočky na pobočku je NEVRATNÁ! Nemluvě o tom, že dovezené auto bylo v katastrofálním stavu, kde by kolem STK nemohlo ani projet. Nejde o tech 2000, chapu naklady na prevoz, ale o to, že to nikdo neřekl předem a dovezli šrot a ne auto. ČOI s tím asi moc neudělá, ale podnět tam poputuje určitě! PS: V AAAAUTO maji zálohu vratnou 🙂 Z Auto Esa už ani stěrač!

  Auto ESA

 12. Alfonzo

  tady jsem kupoval 2ks dvojkové Octavie, obě už velmi dobře slouží přes 6 let, mají přes 250k najeto…

  AAA AUTO

 13. Petr Vodák

  Koupil jsem zde vůz v květnu 2022 rok výroby 2016 nájezd 65tkm inzerováno jako prověřený vůz v programu Das welt. 3 měsíce od prodeje při nájezdu 65tis km byla nalezena přidřená převodovka, hučící klimakompresor , porucha čerpadla ad-blue, a nefunkční stahovačka oken. Přičemž Vaše řešení a přístup byl otřesný. Po tom co jsem odmítl vrácení peněz za vůz, proběhla oprava některých závad ( ostatní již nebyly uznány protože jsem je uplatňoval dodatečně po konzultaci s autorizovaným servisem, nicméně stále v zákonné půlroční lhůtě) kde vrchol všeho byl, že mi bylo po více jak 3 měsících oprav vráceno auto s rozházenou geometrií a bylo mi sděleno, že tu si mám udělat na své náklady, že to není v servisním postupu od výrobce při montáži převodovky. Pokud budete mít štěstí na vůz který bude v pořádku tak asi bude vše ok, ale jakmile budete muset řešit nějaký problém, tak se Auto Jarov stará především o své finanční zájmy na úkor spokojenosti zákazníka. Speciálně vedoucí výkupu v pan Kubinec se mi zdá jako neschopný amatér, který si buď není schopen zajistit aby včas dostával od svých partnerů a podřízených relevantní informace nebo prostě jen mlží a lže a není schopen pravdivé a aktuální informace předávat zákazníkům a je z jeho chování a následných řešení cítit především zájem na ekonomickém prospěchu vlastním ( zkrátka aby firma Auto Jarov z problému, který vznikl nedůsledným prověřením vozu co nejlevněji vybruslil) nenapadne je ani Vám za nějakou symbolickou cenu zapůjčit náhradní vozidlo, ani vám ho nevyčistí a předají ho špinavé a s rozházenou geometrií . Zkrátka neudělají nic navíc aby svoji nedůslednost odčinili. Udělají jen co musí aby Vám zavřeli pusu a aby se Vám nevyplatilo se pro zbylé prohřešky s nimi soudit. Za mne rozhodně nemohu doporučit .

  Auto Jarov

 14. Andrea

  V lednu 2021 jsme koupili Toyotu Yaris 2016 v hybridu. Do autorizovaného servisu jsem auto vzala až v červnu a měla trochu obavy, jestli bude vše v pořádku a co bude všechno potřeba opravit/vyměnit. Všechno bylo nakonec v pořádku, včetně hybridního systému, takže mne to stálo jen prohlídku, olej a čištění klimatizace. Na bazarové auto super! Velká spokojenost.

  AAA AUTO

 15. Jan Machálek

  Důrazně odrazuji od nákupu v NH Cars Malešice. Prvotní dobrý dojem zkazil prodejce pan Jan, když mi volal, že auto neprojde technickou a je třeba udělat brzdy za 5 000.-. Poté mi došel protokol o provedené STK a zjistil jsem, že době, kdy mi prodejce volal, byla STK již hotová a vůz byl způsobilý. Nejdřív jsem se domníval, že se třeba jednalo o omyl a prodejce jsem kontaktoval, ale prodejce nereagoval, z toho usuzuji, že jsem se stal obětí podvodu.

  NH Car

 16. Martin

  Davo car – už nikdy.
  Vybral jsem si starsi Espace – do práce, vozim nářadí a někdy materiál….
  Na inzerátu auto vypadalo samozřejmě neuvěřitelně. Volal jsem. S operátorkou jsem prijemně pokecal, vylíčil ji co vše potrebuju – hlavně nutně potrebuju auto provozovat každý den a ne servisovat. Starý auto dofunělo… Auto nemělo tažné. Poprosil jsem, zda zjisti cenu instalace.
  Jel jsem na domluveny termín přes 2 hodiny cca 125 km!!!
  Abych se dozvěděl, ze auto s klimatizací (která nefunguje – společně s větrákem) nebrzdí. Respektive brzdí na 20%. Čerstvá STK a auto nebrzdí – zajímavé. Bylo toho víc, ale auto rozhodne nebylo to co jsem líčil do telefonu ze potřebuji. Instalaci tažného by mě udělali za 14.000 ( standart je 6-8 tisíc).
  Za mě mám jasno, orientace na zisk. Serepeticky okolo jako nablýskaný interiér bazaru, vlastní benzinka, myčka, obrazy z mechu a další… vydělají na tom, ze vám prodají předražené auto.
  Ještě měli tu drzost volat druhy den, zda me můžou nabídnout jiný vůz.
  Byl sem nejen zklamaný, ale naštvaný, když to napisu mírně. Podvedeny a obelhany. Pouze lituju prodejce co me vyfasoval, protože tam jen dela a ty me emoce si teda vyžral do plna.

  DAVO CAR s.r.o.

 17. Lenka

  Super osobní přístup, rychlé jednání, hezká auta

  Harmony Czech

 18. Jakub

  Nejlepší autobazar široko, daleko. Všechny kupované vozy v nejlepším pořádku a hlavně příjemný personál. Doporučuji 🙂

  Štěpánek Auto

 19. Andreyi

  GOOD PRICE

  Harmony Czech

 20. Jiří Sýkora

  Solidní jednání, slušné ceny a kvalita nabízených aut

  Harmony Czech

1 2 3 15